Svět kanceláří plných šanonů a archivních boxů pomalu končí. Buďte u toho s námi.
Rádi Vám pomůžeme.

Audit Alliance spol. s r.o.
Klimentská 1246/1
Praha 1, Nové Město, 110 00
Tel.: +420 226 222 030
Fax: +420 226 222 031
info@audit-alliance.cz

Skenování a digitalizace dokumentů:
Budovatelů 2830, Most,434 37
Tel.: +420 777 077 158
Fax : +420 777 444 611
digitalizace@audit-alliance.cz

 

NABÍDKA SLUŽEB A ŘEŠENÍ 


SKENOVÁNÍ A DIGITALIZACE DOKUMENTŮ

digitalizace__.jpg
Svět digitalizovaných dokumentů bez šanonů a archivních boxů. Převeďte například své staré či aktuální účetní záznamy a doklady do takové formy, kdy mají stejnou právní sílu jako původní listiny. Ty pak ihned skartujte a archivujte své účetnictví výhradně v digitalizované podobě. Připravte si místo po šanonech a archivních boxech pro rozšíření Vašich činností.
Vyměňte s námi hodiny hledání za vteřiny...
 


Více informací o službě skenování a digitalizace naleznete zde.

 

ŘEŠENÍ PRO BEZPEČNOU VZDÁLENOU SPRÁVU VAŠICH DOKUMENTŮ

EDS_.jpg
Představte si Vaši kancelář či podnik s pobočkami po celé České republice (nebo na světě) bez jediného papíru. Přesto máte všechny doklady vždy na stejném místě, přístupné během několik vteřin odkudkoli na světě. Nic se už nikdy neztratí. Nic už není potřeba hledat. Kvůli schvalování dokladů už nemusíte ztrácet čas na cestách do kanceláře. Manažeři rozhodují, účetní účtují, auditoři auditují a to v reálném čase. Už žádný stres. Sen? Tak my Vám ho splníme! 

Více informací o produktu eDriveSoft naleznete zde.
 

 

WWW PASPORT NEMOVITOSTÍ V INVESTIČNÍ VÝSTAVBĚ

pasport_.jpg
Určeno především stavebníkům, developerům, investorům a všem, kdo mění hodnotu a charakter nemovitostí. Komfortní a přitom jednoduchý on-line přístupný nástroj pro dohled nad vaším majetkem. Pravidelné soupisy nemovitého majetku ve formátu xls. Pravidelná analýza pohybu majetku za zvolené období. Pravidelná analýza geneze pozemků. Zpracování účetní a daňové agendy nemovitostí. Vyšší úroveň informací spojením katastrálních informací s vlastní dokumentací a mapou.


Více informací o službě www pasport nemovitostí naleznete zde.

 

POZVÁNÍ K NÁM DO AUDIT ALLIANCE 

Ve výše uvedených oborech pomáháme našim klientům s úspěchem zavádět nové postupy, které jim umožňují zvýšit produktivitu, nabízejí konkurenční výhody a staví jejich podnik zase o stupínek výš. Všechny naše produkty a s nimi spojené služby jsou postaveny na jednom ze základních principů, nezbytných k přijetí všemi lidmi v týmu klienta: přímost a jednoduchost užitých postupů, směřujících k dosažení cíle a uživatelská přívětivost.

Přesvěčte se i Vy a přijměte, prosím, naše pozvání k neformálnímu a nezávaznému setkání.


Tým Audit Alliance