Svět kanceláří plných šanonů a archivních boxů pomalu končí. Buďte u toho s námi.

Rádi Vám pomůžeme.Audit Alliance spol. s r.o.
Klimentská 1246/1
Praha 1, Nové Město, 110 00
Tel.: +420 226 222 030
Fax: +420 226 222 031
info@audit-alliance.czSkenování a digitalizace dokumentů:
Klimentská 1246/1
Praha 1, Nové Město, 110 00
Tel.: +420 226 222 030
Fax: +420 226 222 031
digitalizace@audit-alliance.cz

 

Měli jsme a máme tu čest pracovat například pro tyto klienty :

Nadační fond
Romana Šebrleho
FINEP & partners a.s.
Delpha agency s.r.o.
Nadace Terezy Maxové
Asekol s.r.o.
Europalet a.s.
A-fitnes s.r.o.
GEMPLUS s.r.o.
Locke & Hobbes a.s.
Swift Holding a.s
Proton Therapy Center Czech sro.
GOLFER s.r.o.
Krajský úřad Karlovarského kraje
UniCredit Markets & Investment Banking, CA IB Corporate Finance a.s.
Euro Park Praha a.s.
Interplastic s.r.o.
Finep Harfa a.s.
Finep Chuchle a.s.
Finep Mazanka s.r.o.
Finep Prosek k.s.
N.J.B. Real a.s.
Invenit a.s.
JUDr. Klára Veselá Samková
Bohemian Pictures sro.
European Properties Development Corporation sro.
Friendly Production sro.
River Diamond Holding as.
Riverbank Development sro.
RYOR a.s.
Vila Nový Smíchov a.s.
Výstavistě Flóra Olomouc a.s.
...a řadu dalších.


Děkujeme za důvěru a těšíme se na další nová setkání.

 

VÍTEJTE VE SVĚTĚ EDRIVESOFT!

 

 


Sami jsme byli klienty, když jsme hledali řešení jinde. Po těchto zkušenostech jsme přesvědčeni, že nejlepší způsob, jak představit naše vlastní řešení eDriveSoft, o kterém tvrdíme že je uživatelsky přívětivé a intuitivní na ovládání, je rovnou Vám jej ukázat. Žádné složité popisování produktů za použití moderní IT terminologie, které nakonec ne všichni z těch, kteří řešení hledají, prostě rozumí :-). Představíme Vám tedy rovnou několik příkladů ze života každé firmy, které Vám základní funkce názorně v náhledech přiblíží:EDS_1.png
Pracovník podatelny:
Chcete vložit doklad a za několik vteřin jej umístit do virtuálního prostoru tak, aby k němu měli přístup pro schvalovací procesy ve Vaší společnosti oprávnění uživatelé? Přesto doklad získá vložením stejnou právní sílu jako listina a tu (jakkoli by to byla například přijatá faktura na stovky tisíc) je možné ihned skartovat.

Řešení eDriveSoft naleznete zde


EDS_2.png
Pracovník podatelny:
Nevíte si rady při vložení nového dokladu s tím, k jakému typu patří a potřebujete ho nejprve určit a pak zařadit do schvalovacího procesu?

Řešení eDriveSoft naleznete zde
EDS_8.png
Manažer:
Chcete doklad schválit a poskytnout k dalšímu zpracování během několika vteřin dál kolegům, ať jsou kdekoli po světě, jako moderní alternativu k doposud používanému přenášení papírů, která Vám umožní lépe využívat Váš čas pro business? Nikdo z Vás nemusí do kanceláře.

Řešení eDriveSoft naleznete zde


EDS_3.png
Účetní:
Chcete si prohlédnout schválený doklad a zaúčtovat jej do účetního programu? Nemusíte kvůli tomu jezdit do kanceláře.

Řešení naleznete zde
EDS_4.png
Manažer, účetní, daňový poradce:
Chcete si prohlédnout účetní záznam nebo daňový doklad kdykoli v následné době kvůli nutné aktuální práci s ním? Chcete jakýkoli takový doklad, byť třeba 5 let starý, najít odkudkoli na světě za několik vteřin? Už ho nehledejte v zaprášených archivech, nekopírujte, nepřevážejte, neposílejte kurýrem nebo faxem...

Řešení eDriveSoft naleznete zde


EDS_5.png
Auditor:
Chcete doklady auditovat, protože je to firemní filosofií Vašeho klienta nebo to přikazuje zákon? Už nikam nic nevozte a nikam nejezděte, prosím :-). Pracujte s doklady, kdy to vyhovuje v rámci denního režimu Vám a to za pomoci průkazných technických prostředků. K Vaší důležité a odpovědné práci papíry nepotřebujete. Natož namáhat záda se stovkami kg papíru :-)

Řešení eDriveSoft naleznete zde


EDS_6.png
Manažer, účetní:
Chcete k dokladu v elektronickém archivu z objektivních důvodů vložit ještě nějaké přílohy?

Řešení eDriveSoft naleznete zde
Manažer, účetní či daňový poradce versus FINANČNÍ ÚŘAD: Chcete (musíte) Vaše primární účetní záznamy a daňové doklady poskytnout pro kontrolu pracovníkům například České daňové správy? Není nic snazšího. Stačí oprávněným uživatelem zkopírovat v eDriveSoft uložené doklady z místa jejich uložení na serveru, včetně příslušných souborů s elektronickými značkami ke každému dokladu, vypálit na CD a doručit na finanční úřad. Šanony už tam, prosíme Vás, opravdu nenoste. :-) V rámci našich služeb Vám poradíme jak na to, případně můžete využít našich bohatých zkušeností a vzít nás s sebou...EDS_7.png
Za naprostou samozřejmost považujeme také fakt, že si v eDriveSoft můžete v průběhu práce přepínat jazykové verze a barevný vzhled aplikace podle Vašeho vlastního vkusu a nálady.


Kdokoli (i malé dítě...): eDriveSoft zvládne ovládat opravdu každý. S řadou stálých klientů uzavíráme neformální přátelské dohody a sázky o dobré víno dokonce i o tom, že náš software dokáží používat jeho uživatelé bez poskytnutí manuálu. Ten má mimochodem cca 37 stran, složených výhradně z obrázků náhledů na jednotlivé kroky, doplněných "bublinami" s doprovodným krátkým textem. Hlavně ne žádnou IT terminologii... :-)Všechny namátkou výše uvedené možnosti práce s dokumenty v eDriveSoft je možné samozřejmě aplikovat také na jiné typy listin. Příkladem mohou být advokátní a notářské kanceláře a jejich spisy.  Současná legislativa ukládá povinnost archivace uzavřených spisů, nepředepisuje však formu. V řadě případů je tak zbytečné mít tyto spisy v jejich listinné formě a zabírat si tak prostor pro například možné rozšíření služeb.

Zvláštní nabídku na pořízení a využívání řešení eDriveSoft za účelem zefektivnění procesů při výkonu práv a povinností, ve spojení s možností čerpání dotací, připravujeme ve spolupráci se společností Canon CZ také pro
obce a města České republiky. Více informací Vám rádi poskytneme v nejbližší době.Máte zájem o další informace k eDriveSoft? Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi se Vám budeme věnovat.

Produkt - http://www.edrivesoft.cz/

VÝHRADNÍ PRODEJCE PRO ČESKOU REPUBLIKU - profiscan s.r.o.
(http://www.profiscan.cz/

Moskevská 1/14, 434 01 Most, Česká republika
Pavel Červenka
Telefon: +420 722 943 832
E-mail:    obchod@edrivesoft.cz